SWITCH PRZEMYSŁOWY POE TSW100 5-PORTOWY, 4 PoE Teltonika
Symbol: TSW100
Dostępność: Mała ilość 7 szt.
Cena: 395.68
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TSW100
Dostępność: Mała ilość 7 szt.
Cena: 395.68
Switch PoE+ TSW100 to urządzenie typu przemysłowego zapewniające płynną transmisję sieciową z prędkością 10 / 100 / 1000 Mbps
Urządzenie idealnie nadaje się do budowy sieci kamer IP z zasilaniem w standardzie PoE 802.3af / 802.3at
Urządzenia tego typu mogą być stosowane w instalacjach realizowanych w obiektach przemysłowych w niekorzystnych warunkach takich jak wysoka lub niska temperatura
Switch Teltonika TSW100 posiada 4-pinowe przemysłowe gniazdo zasilania oraz obsługuje szeroki zakres napięć zasilania
| Porty LAN: | 5 x RJ45 ( 4 x PoE+ (802.3af/at) ) |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Szybkość transmisji: |
|
| Diody LED: | Power, Link/Act |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 30 W / port PoE - Porty 1 ... 4 |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 120 W |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE, UKCA, FCC |
| Obudowa: | Aluminium |
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: |
|
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 75 °C |
| Waga: | 0.35 kg |
| Wymiary: | 115 x 32 x 95 mm |
| Producent / Marka: | Teltonika |
| Gwarancja: | 2 lata |
Teltonika Networks UAB
K. Barsausko str. 66
Kaunas
Lithuania
info@teltonika.lt
Teltonika Networks UAB
K. Barsausko str. 66
0 Kaunas
Lithuania
info@teltonika.lt
