SWITCH SF1005-EUR 5-PORTOWY DAHUA
Symbol: SF1005-EUR
Dostępność: Duża ilość 47 szt.
Cena: 36.03
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SF1005-EUR
Dostępność: Duża ilość 47 szt.
Cena: 36.03
Urządzenie znajduje szerokie zastosowanie w małych sieciach komputerowych, sieciach osiedlowych
| Porty LAN: | 5 x RJ45 10/100 Base-T |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Power, Link/Act |
| Szybkość transmisji: | 10 / 100 Mb/s : 5 Portów LAN |
| Wydajność przełączania: | 1 Gbps |
| Szybkość przekierowań pakietów: | 0.744 Mpps |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Domyślny adres IP: | ![]() |
| Domyślny login / hasło administratora: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE |
| Zabezpieczenia: |
|
| Obudowa: | Desktop, Metalowa |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | 5 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | max. 0.5 W |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 45 °C |
| Waga: | 0.09 kg |
| Wymiary: | 87 x 47 x 22 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
