SWITCH SF1008L-EUR 8-PORTOWY DAHUA
Symbol: SF1008L-EUR
Dostępność: Duża ilość 26 szt.
Cena: 36.03
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SF1008L-EUR
Dostępność: Duża ilość 26 szt.
Cena: 36.03
SF1008L-EUR to kompaktowy, niezarządzalny przełącznik 8×10/100 Base-T zaprojektowany do pracy plug-and-play; plastikowa, bezwentylatorowa obudowa zapewnia cichą i ekonomiczną eksploatację. Oferuje przepustowość przełączania 1,6 Gbit, bufor pakietów 768 kbit, tabelę MAC 2K oraz bardzo niskie zużycie energii (pełne obciążenie 0,75 W), co czyni go odpowiednim do małych sieci LAN i zastosowań wideo.
| Porty LAN: | 8 x RJ45 10/100 Base-T |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Power, Link/Act |
| Szybkość transmisji: | 10 / 100 Mb/s : 8 Portów LAN |
| Wydajność przełączania: | 1.6 Gbps |
| Szybkość przekierowań pakietów: | 1.1904 Mpps |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Domyślny adres IP: | ![]() |
| Domyślny login / hasło administratora: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Zabezpieczenia: |
|
| Obudowa: | Desktop, Plastikowa |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | 5 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | max. 0.75 W |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 45 °C |
| Waga: | 0.16 kg |
| Wymiary: | 132.9 x 62.4 x 24.0 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
