SYGNALIZATOR WEWNĘTRZNY SO-05/BLUE
Symbol : SO-05/BLUE
Die Verfügbarkeit von : Średnia dostępność 12 stk.
Preis: 28.93
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : SO-05/BLUE
Die Verfügbarkeit von : Średnia dostępność 12 stk.
Preis: 28.93
Wewnętrzny sygnalizator optyczny SO-05/BLUE z zespołem super jasnych diod LED
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Pobór prądu: | max. 140 mA |
| Poziom natężenia dźwięku: | ![]() |
| Wybrane funkcje: | Tryb sygnalizacji : Sygnalizacja LED - 3 Hz |
| Kolor: | Niebieski |
| Temperatura: | -20 °C ... 60 °C |
| Przykładowe zastosowanie: |
|
| Waga: | 0.06 kg |
| Wymiary: | Ø 73 x 47 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
