Stacja dokująca Choetech HUB-M14 do Macbook Pro, 7-in-2 USB-C, Thunderbolt 3 (srebrna)
Symbol: 35917-0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 89.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 35917-0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 89.90
Choetech M14 wyróżnia się rozbudowanym interfejsem. Hub posiada 2 porty USB-C do HDMI, które umożliwiają podłączenie do dwóch monitorów lub telewizora w rozdzielczości 4K@30 Hz, co przekłada się na niesamowite wrażenia wizualne. Ponadto dostępne są porty TF/SD oraz 2x USB-C i 2x USB 3.0, co umożliwia podłączenie wielu urządzeń jednocześnie. Co więcej, stacja dokująca jest dedykowana MacBook'om Pro oraz Air.
Za pomocą huba sprawnie prześlesz takie pliki jak zdjęcia, filmy, dokumenty itp. Porty USB 3.0 osiągają maksymalną prędkość 5 Gbps, co pozwala na szybki transfer danych. Warto również zwrócić uwagę na porty USB-C, w tym Thunderbolt 3, które obsługują 5K przy 60 Hz oraz dostarczają energię urządzeniom z maksymalną mocą PD100 W.
Hub oferuje wiele możliwości podłączenia różnych urządzeń. Do stacji dokującej podepniesz projektor, monitor, telewizor, a także klawiaturę, mysz, drukarkę lub smartfon. Obsługa kart pamięci do 2 TB pozwala na transfer plików do 104 Mb/s, a funkcja Plug&Play zapewnia łatwą konfigurację, bez konieczności instalacji dodatkowych sterowników.
Kolejną zaletą huba jest kompaktowa konstrukcja. Wymiary stacji dokującej to 115 × 28.9 mm, co sprawia, że nie zajmie wiele miejsca. Nie będzie przeszkadzać podczas korzystania z MacBook'a i z powodzeniem spakujesz ją do torby na laptopa. Dzięki M14 zyskujesz wiele możliwości, aby maksymalnie wykorzystać potencjał swojego MacBooka Pro lub MacBooka Air.
| Producent | Choetech |
|---|---|
| Model | M14 |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | stop aluminium, ABS |
| Interfejs | 2x USB-C do HDMI, TF/SD, 2x USB-C, 2x USB3.0 |
| Rozdzielczość | 4K@30 Hz |
| USB3.0 | 5 Gbps (max.) |
| USB-C Thunderbolt 3 | 40Gbps, 5K 60Hz, PD 87W |
| USB-C | 5Gbps, PD 87W |
| Wymiary | 115 x 28.9 mm |
| Kompatybilność | MacBoook Pro i MacBook Air 2023/2022/2021/2020/2019/2018 |
| Pasuje do kart pamięci | Micro SD, Micro SDHC, Micro SDXC, SD, SDHC, SDXC |
Dak Technology CO., Limited
Donghuan Second Road 2-3F/D
518100 Shenzhen
China
+8618482191938
support@choetech.com