Stacja ładująca UNITREE Go2
The Symbol : 53499-0
The Availability Of : Small quantity 2 pcs.
Price: 5668.00
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 53499-0
The Availability Of : Small quantity 2 pcs.
Price: 5668.00
Stacja ładująca Unitree może stanowić element systemu autonomicznej pracy robota Go2. Przy niskim poziomie energii urządzenie automatycznie ją lokalizuje i kładzie się na niej, rozpoczynając proces ładowania bez udziału operatora. Rozwiązanie to eliminuje konieczność ręcznej obsługi i pozwala utrzymać ciągłość realizowanych zadań. W praktyce robot pozostaje stale gotowy do działania, także w długotrwałych, powtarzalnych scenariuszach pracy.
Stacja została zaprojektowana z myślą o stabilnej pracy nawet w wymagających warunkach. Może działać w temperaturach od 5°C do 40°C, co pozwala na użytkowanie robota w zróżnicowanych środowiskach klimatycznych. Dodatkowo wbudowana technologia monitorowania wilgotności względnej umożliwia bezpieczną pracę w środowiskach narażonych na wilgoć (nawet do 95%).
| Producent | Unitree |
|---|---|
| Nazwa | Stacja ładująca Unitree Go2 |
| Napięcie ładowania | 33,6 V |
| Prąd ładowania | 9 A |
| Temperatura pracy | Od 5°C do 40°C |
| Temperatura przechowywania | Od 22°C do 28°C |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Funkcje | Automatyczne ładowanie robota |
| Kompatybilność | Unitree Go2 EDU Plus (LiDAR Mid-360), Unitree Go2 EDU Plus (LiDAR XT16) |