Czołowa latarka, czołówka diodowa (LED) z funkcją fokus i sensorem ruchu Mactronic Maverick AHL0053
Symbol: AHL0053
Dostępność: Mała ilość 9 szt.
Cena: 199.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AHL0053
Dostępność: Mała ilość 9 szt.
Cena: 199.00
dioda LED nichia 319
siła światła - 510 lumenów
zasięg światła - 150 metrów
zasilanie - Li-poly 3.7V 800 mAh USB-C lub 3 × 1.5V AAA
sensor ruchu, ułatwiający włączenie lub wyłączenie urządzenia
Dual Source System - możliwość pracy na akumulatorze lub bateriach
fokus - regulacja szerokości wiązki światła
Maverick to niezależny indywidualista, który jednak zawsze wyciąga rękę do swego użytkownika. Latarka oferuje aż cztery tryby działania – najwydajniejszy z nich oferuje moc 510 lumenów, czym gwarantuje właściwy poziom doświetlenia otoczenia. Z drugiej strony latarka pozwala na aż do 21 godzin pracy w trybie ekonomicznym, co umożliwia jej wykorzystanie w nawet najbardziej wymagających warunkach.
Korpus urządzenia wykonano z odpornego na wstrząsy tworzywa sztucznego, a jej pyło- i wodoszczelność potwierdza certyfikat IP64. Użytkownik ma możliwość płynnej regulacji skupienia wiązki światła oraz aktywacji sensora, który włącza i wyłącza latarkę poprzez machniecie ręka przed czujnikiem, czym ułatwia obsługę osobom w rękawicach lub z zabrudzonymi dłońmi.
Mavericka wyposażono w system DSS™ - produkt może być zasilany zarówno dołączonym do zestawu akumulatorem, jak i zwykłymi bateriami. Wymiana źródła energii jest wyjątkowo krótka i intuicyjna
Produkt posiada oznaczenie CE.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc (strumień) światła [lm] | 510 |
| Czas i tryby pracy | - High: 510 lm, 2 h 30 min, 150 m |
| - Medium: 240 lm, 5 h 30 min, 100 m | |
| - Low: 30 lm, 21 h, 35 h | |
| - Stroboskop: 1,5 h | |
| Źródło światła | Biała LED |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe, Bateryjne |
| Zasilanie | - Akumulator Li-poly 3.7 V 800 mAh (w komplecie) |
| - 3x R03 / AAA (niezałączone) | |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Zasięg światła [m] | 150 |
| Waga [g] | 97 (z akumulatorem) |
| Wymiary | 62 x 46 x 45 mm |
| Intensywność światła [cd] | b.d. |
| Stopień ochrony (IP) | IP64 |
| Fokus | Tak |
| Odporność na upadki [m] | 2,0 |
| Kolor | Czarny / Biały |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu | Latarka, Akumulator, Kabel USB - USB-C |
| Gwarancja [miesiące] | 24 |
| Przeznaczenie | Warsztat, Uniwersalne, Outdoor, Przemysł |
| Dodatkowe informacje | Czujnik ruchu |