Szafa serwerowa 42U 800x1000, drzwi przednie stalowe perforowane, drzwi tylne stalowe perforowane, zamek, 4 belki nośne, 4 regul
Symbol: SS-42U-800-1000-01-C
Dostępność: Mała ilość 3 szt.
Cena: 4304.11
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SS-42U-800-1000-01-C
Dostępność: Mała ilość 3 szt.
Cena: 4304.11
Szafa jest dostarczana w formie FLAT PACK - zestaw do samodzielnego montażu.
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Szerokość | 19" |
| Wysokość | 42U |
| Szerokość zewnętrzna | 800 mm |
| Wysokość zewnętrzna | 2050 mm |
| Głębokość zewnętrzna | 1000 mm |
| Materiał | blacha stalowa |
| Wykończenie powierzchni | malowanie farbą proszkową |
| Grubość blachy | 1,2 mm (+/- 0,2 mm) |
| Grubość profili montażowych | 2,0 mm (+/- 0,2 mm) |
| Konstrukcja ramy | skręcana |
| Nośność szafy | - kółka do 300 kg - stopki do 800 kg |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Masa | ok. 120 kg |
| Kolor | czarny (RAL9004) |
| Drzwi przednie | stalowe perforowane - zamykane na klucz |
| Drzwi tylne | stalowe perforowane - zamykane na klucz |
| Osłony boczne | stalowe - zamykane na klucz |