AKUMULATOR 12V/14AH-VPRO
Symbol: 12V/14AH-VPRO
Dostępność: Mała ilość 5 szt.
Cena: 106.33
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12V/14AH-VPRO
Dostępność: Mała ilość 5 szt.
Cena: 106.33
Wysokiej jakości akumulator wykonany w technologii AGM (Absorbent Glass Mat) zapewnia niezawodność zasilania systemów podtrzymywania napięć takich jak UPS czy zasilania awaryjnego w systemach alarmowych, telewizji przemysłowej, itp.
| Pojemność akumulatora: | 14 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | < 4.2 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Żywotność akumulatora: | 8 ... 10 lat |
| Złącze: | Typ T2 |
| Waga: | 3.09 kg |
| Wymiary: | 152 x 99 x 95 mm |
| Producent / Marka: | V-PRO |
| Gwarancja: | 2 lata |
VOLT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Grunwaldzka 76
81-771 Sopot
Poland
info@voltpolska.pl
VOLT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Grunwaldzka 76
81-771 Sopot
Poland
info@voltpolska.pl