AKUMULATOR 12V/18AH-SECURBOX
The Symbol : 12V/18AH-SECURBOX
The Availability Of : Large quantity 79 pcs.
Price: 136.99
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 12V/18AH-SECURBOX
The Availability Of : Large quantity 79 pcs.
Price: 136.99
Wysokiej jakości akumulator wykonany w technologii AGM (Absorbent Glass Mat) zapewnia niezawodność zasilania systemów podtrzymywania napięć takich jak UPS czy zasilania awaryjnego w systemach alarmowych, telewizji przemysłowej, itp.
| Pojemność akumulatora: | 18 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | < 5.4 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Złącze: | śruba M5 |
| Żywotność akumulatora: | 3 ... 5 lat |
| Waga: | 4.66 kg |
| Wymiary: | 181 x 76 x 167 mm |
| Producent / Marka: | SECURBOX |
| Gwarancja: | 2 lata |
TECHTRU SP. Z O.O.
ul. Przyczółkowa 227
02-962 Warszawa
Poland
info@techtru.pl
TECHTRU SP. Z O.O.
ul. Przyczółkowa 227
02-962 Warszawa
Poland
info@techtru.pl