AKUMULATOR 12V/18AH-TNL/NEXON NEXON
Symbol: 12V/18AH-TNL/NEXON
Dostępność: Średnia ilość 13 szt.
Cena: 208.79
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12V/18AH-TNL/NEXON
Dostępność: Średnia ilość 13 szt.
Cena: 208.79
Akumulator Nexon 12V/18AH-TNL/NEXON to bezobsługowa bateria AGM VRLA przeznaczona do pracy buforowej i cyklicznej w systemach zasilania awaryjnego, telekomunikacyjnych i przemysłowych. Charakteryzuje się wysoką odpornością na głębokie rozładowania, stabilnym napięciem oraz projektowaną żywotnością do 12 lat. Technologia AGM zwiększa bezpieczeństwo użytkowania i niezawodność w długotrwałej eksploatacji.
| Pojemność akumulatora: | 18 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | 1.8 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Złącze: | śruba M5 |
| Żywotność akumulatora: | 12 lat |
| Waga: | 5.970 kg |
| Wymiary: | 181 x 167 x 77 mm |
| Producent / Marka: | NEXON |
| Gwarancja: | 2 lata |
TECHTRU SP. Z O.O.
ul. Przyczółkowa 227
02-962 Warszawa
Poland
info@techtru.pl
TECHTRU SP. Z O.O.
ul. Przyczółkowa 227
02-962 Warszawa
Poland
info@techtru.pl