AKUMULATOR DO ELEKTRONARZĘDZI PTDW18V4-GC Zamiennik DeWalt XR 18V 4 Ah Green Cell
Symbol: PTDW18V4-GC
Dostępność: Średnia ilość 11 szt.
Cena: 225.09
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PTDW18V4-GC
Dostępność: Średnia ilość 11 szt.
Cena: 225.09
Akumulator o pojemności 4 Ah kompatybilny z systemem DeWalt XR 18V
| Kompatybilność: | Zamiennik DeWalt XR 18V |
| Napięcie znamionowe: | 18 V |
| Pojemność akumulatora: | 4 Ah |
| Rodzaj ogniw: | Li-Ion |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe: | ![]() |
| Zabezpieczenie termiczne: | ![]() |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem: | ![]() |
| Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem akumulatora: | ![]() |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe: | ![]() |
| Wskaźnik stanu baterii: | ![]() |
| Waga: | 0.59 kg |
| Wymiary: | 118 x 76 x 66 mm |
| Producent / Marka: | Green Cell |
| Gwarancja: | 2 lata |
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl
