BEZPRZEWODOWY EKSPANDER WEJŚCIA ARM310-W2(868) DAHUA
Symbol: ARM310-W2(868)
Dostępność: Mała ilość 4 szt.
Cena: 126.69
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ARM310-W2(868)
Dostępność: Mała ilość 4 szt.
Cena: 126.69
Bezprzewodowy ekspander ARM310-W2(868) umożliwia podłączenie przewodowych czujek, np. PIR, do systemu alarmowego marki DAHUA
Typ alarmów i parametry stref mogą być łatwo ustawiane przez instalatorów za pomocą aplikacji
Ekspander może współpracować z urządzeniami alarmowymi pracującymi zarówno w trybie NO, jak i NC
| Zastosowanie: | Bezprzewodowe systemy alarmowe DAHUA |
| Wejścia alarmowe: | 1 |
| Wyjścia alarmowe: | ![]() |
| Wyjście zasilania: | ![]() |
| Port szeregowy: | ![]() |
| Komunikacja bezprzewodowa: |
|
| Miejsce na akumulator: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie awaryjne: | ![]() |
| Zasilanie: | 1 x Bateria typ : CR123A 3 V (w komplecie) |
| Pobór prądu: | max. 45 mA |
| Czas pracy na baterii: | max. 5 lat - z czujką NO , max. 2 lata - z czujką NC |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % |
| Waga: | 0.04 kg |
| Wymiary: | 100 x 21 x 20 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 2 lata |
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
