BEZPRZEWODOWY KONTAKTRON ARD323-W2(868) DAHUA
The Symbol : ARD323-W2(868)
The Availability Of : Small quantity 4 pcs.
Price: 158.67
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : ARD323-W2(868)
The Availability Of : Small quantity 4 pcs.
Price: 158.67
Bezprzewodowy czujnik ARD323-W2(868) (kontaktron) wykorzystywany jest do ochrony okien i drzwi
| Współpraca: | Bezprzewodowe systemy alarmowe DAHUA |
| Detekcja: | Otwarcie drzwi lub okna |
| Odległość otwarcia styków kontaktronu: | ~ 40 mm |
| Sygnalizacja alarmu: | Sygnał do centrali alarmowej |
| Zakres częstotliwości: | 868 MHz |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym): | max. 1200 m (otwarta przestrzeń) |
| Wejścia alarmowe: | ![]() |
| Bateria: | 1 x CR123A 3 V (w zestawie) |
| Czas pracy na baterii: | ~ 5 lat |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Kolor: | Biały |
| Waga: |
|
| Wymiary: |
|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 2 lata |
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
