BEZPRZEWODOWY KONTAKTRON ATLO-AKN-MC10
Symbol: ATLO-AKN-MC10
Dostępność: Duża ilość 50 szt.
Cena: 19.56
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATLO-AKN-MC10
Dostępność: Duża ilość 50 szt.
Cena: 19.56
Bezprzewodowy czujnik ATLO-AKN-MC10 (kontaktron) wykorzystywany jest do ochrony okien i drzwi
| Współpraca: | centrala alarmowa ATLO-AZ-WG13A-TUYA |
| Detekcja: | Otwarcie drzwi lub okna |
| Odległość otwarcia styków kontaktronu: | ≥ 15 mm |
| Zakres częstotliwości: | 433 MHz |
| Zasięg komunikacji radiowej: | ≤ 70 m |
| Wejścia alarmowe: | ![]() |
| Zasilanie bateryjne: | 1 x Bateria 12V, typ A23 (w zestawie) |
| Pobór prądu: | ≤ 10 µA Stan czuwania ≤ 45 mA Sygnalizacja alarmu |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 50 °C |
| Kolor: | Biały |
| Waga: |
|
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | ATLO |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
