CZTEROKANAŁOWY PILOT UREMOTE-BASIC/BLEBOX Wi-Fi
Symbol: UREMOTE-BASIC/BLEBOX
Dostępność: Mała ilość 4 szt.
Cena: 171.92
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UREMOTE-BASIC/BLEBOX
Dostępność: Mała ilość 4 szt.
Cena: 171.92
Czterokanałowy uniwersalny pilot zdalnego sterowania dla urządzeń systemu BleBox
| Zasilanie: |
|
| Komunikacja bezprzewodowa: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Zasięg działania: | ≤ 100 m (w terenie otwartym) ≤ 40 m (wewnątrz) |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne (ABS) |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura pracy: | -20 ... 50 °C |
| Waga: | 0.028 kg |
| Wymiary: | 72 x 39 x 12 mm |
| Producent / Marka: | BleBox |
| Gwarancja: | 2 lata |
Instrukcja szybkiego uruchamiania PL
BLEBOX sp. z o.o.
ul. Stanisława Kunickiego 63
54-616 Wrocław
Poland
info@blebox.pl