CZUJNIK TEMPERATURY I WILGOTNOŚCI HUMIDITY-SENSOR-V2/BLEBOX Wi-Fi
The Symbol : HUMIDITY-SENSOR-V2/BLEBOX
The Availability Of : Small quantity 5 pcs.
Price: 218.08
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : HUMIDITY-SENSOR-V2/BLEBOX
The Availability Of : Small quantity 5 pcs.
Price: 218.08
Bezprzewodowy czujnik HUMIDITY-SENSOR-V2/BLEBOX umożliwia zdalny odczyt temperatury i wilgotności względnej powietrza z dowolnego miejsca
Urządzenie przeznaczone jest do zastosowań wewnętrznych lub na zewnątrz w miejscach osłoniętych od deszczu
Za pomocą aplikacji wBox i czujnika HUMIDITY-SENSOR-V2/BLEBOX można na podstawie odczytów sterować innymi urządzeniami w systemie
Nowoczesne rozwiązania zastosowane w urządzeniach pozwalają na otrzymywanie powiadomień z aplikacji mobilnej wBox dedykowanej na smartfony i tablety z systemami iOS i Android
W aplikacji możliwe jest wyświetlanie interaktywnych wykresów zmiany wartości pomiarowych (roczna historia)
Dane przechowywane są na serwerze BleBox z możliwością ich eksportu do pliku CSV
Do pracy z pełną funkcjonalnością, urządzenie wymaga przyłączenia do domowej sieci Wi-Fi
Sterowanie urządzeniami BleBox przez chmurę wymaga dodatkowo połączenia domowej sieci z Internetem oraz włączenia funkcji "Zdalny dostęp" w konfiguracji urządzenia
Kontrola głosem umożliwia sterowanie urządzeniem poprzez polecenia głosowe z Amazon Alexa lub Asystentem Google (wymagany dostęp do Internetu)
| Współpraca: | BleBox |
| Detekcja: | Temperatura, wilgotność względna |
| Zakres pomiarowy: |
|
| Sygnalizacja alarmu: | Sygnał do aplikacji mobilnej wBox |
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11g |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | |
| Zasilanie: | 5 V DC - USB-C (brak zasilacza w zestawie) |
| Pobór mocy: | < 1 W |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne (ABS) |
| Klasa szczelności: | IP32 |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy: | -20 ... 50 °C |
| Waga: | 0.04 kg |
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | BleBox |
| Gwarancja: | 2 lata |
Instrukcja szybkiego uruchamiania PL
BLEBOX sp. z o.o.
ul. Stanisława Kunickiego 63
54-616 Wrocław
Poland
info@blebox.pl