INTELIGENTNY PRZEŁĄCZNIK ROW-02 Wi-Fi SUPLA 230 V AC ZAMEL
Symbol: ROW-02
Dostępność: Mała ilość 3 szt.
Cena: 252.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ROW-02
Dostępność: Mała ilość 3 szt.
Cena: 252.00
Inteligentny przełącznik elektryczny Wi-Fi ROW-02 pozwala sterować podłączonymi do niego urządzeniami za pomocą aplikacji mobilnej
Do prawidłowego funkcjonowania urządzenia niezbędne jest połączenie go z siecią Wi-Fi z dostępem do Internetu
Poza bezpośrednim sterowaniem, urządzenie posiada możliwość zaprogramowania harmonogramu załączania i wyłączania oraz powiązania z różnymi zdarzeniami systemowymi
Kontrola głosem umożliwia sterowanie urządzeniem poprzez polecenia głosowe z Amazon Alexa lub Asystentem Google (wymagany dostęp do Internetu)
SUPLA to otwarty i niezależny projekt pozwalający na bezprzewodowe zarządzanie czujnikami oraz sterownikami, dzięki którym możemy zbudować system inteligentnego domu
Uwaga!
Sterowanie urządzeniem za pomocą fizycznego przełącznika odbywa się za pomocą zwarcia / rozwarcia styku IN do przewodu fazowego
Urządzenie może działać z łącznikami monostabilnymi (chwilowymi) oraz bistabilnymi
W zależności od użytych przełączników, należy odpowiednio skonfigurować sposób wywołania akcji dla każdego z urządzeń
| Współpraca: | SUPLA |
| Zastosowanie: | Sterowanie oświetleniem, włączanie/wyłączanie urządzeń |
| Liczba styków: | 2 x NO |
| Liczba wejść: | 2 |
| Liczba wyjść: | 2 |
| Napięcie znamionowe: | 230 V AC |
| Całkowity maksymalny prąd: | 5 A |
| Maksymalne łączne obciążenie: | 1250 VA |
| Maksymalne obciążenie wyjść: |
|
| Typ złącza: | zaciski skręcane |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Kolor: | Zielony |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.04 kg |
| Wymiary: | 47 x 47 x 20 mm |
| Producent / Marka: | ZAMEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta PL
ZAMEL sp. z o.o.
ul. Zielona 27
43-200 Pszczyna
Poland
info@zamel.pl