CZUJNIK TEMPERATURY TEMP-SENSOR-PRO/BLEBOX Wi-Fi
Symbol: TEMP-SENSOR-PRO/BLEBOX
Dostępność: Mała ilość 7 szt.
Cena: 241.16
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TEMP-SENSOR-PRO/BLEBOX
Dostępność: Mała ilość 7 szt.
Cena: 241.16
Bezprzewodowy czujnik TEMP-SENSOR-PRO/BLEBOX umożliwia zdalny odczyt temperatury z dowolnego miejsca
Urządzenie dzięki obudowie o podwyższonej odporności na działanie warunków atmosferycznych oraz antenie zewnętrznej może być umieszczone na zewnątrz w miejscu oddalonym od routera
W zestawie z urządzeniem znajduje się sonda do pomiaru temperatury
Do urządzenia można podłączyć maksymalnie 4 sondy
Za pomocą aplikacji wBox i czujnika TEMP-SENSOR-PRO/BLEBOX można na podstawie odczytów sterować innymi urządzeniami w systemie
Nowoczesne rozwiązania zastosowane w urządzeniach pozwalają na otrzymywanie powiadomień z aplikacji mobilnej wBox dedykowanej na smartfony i tablety z systemami iOS i Android
W aplikacji możliwe jest wyświetlanie interaktywnych wykresów zmiany wartości pomiarowych (roczna historia)
Dane przechowywane są na serwerze BleBox z możliwością ich eksportu do pliku CSV
Do pracy z pełną funkcjonalnością, urządzenie wymaga przyłączenia do domowej sieci Wi-Fi
Sterowanie urządzeniami BleBox przez chmurę wymaga dodatkowo połączenia domowej sieci z Internetem oraz włączenia funkcji "Zdalny dostęp" w konfiguracji urządzenia
Kontrola głosem umożliwia sterowanie urządzeniem poprzez polecenia głosowe z Amazon Alexa lub Asystentem Google (wymagany dostęp do Internetu)
| Współpraca: | BleBox |
| Detekcja: | Temperatura |
| Zakres pomiarowy: | -55 ... 125 °C |
| Sygnalizacja alarmu: | Sygnał do aplikacji mobilnej wBox |
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11g |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | |
| Zasilanie: | 12 ... 24 V DC |
| Pobór mocy: | < 1 W |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: |
|
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura pracy: | -20 ... 50 °C |
| Waga: | 0.13 kg |
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | BleBox |
| Gwarancja: | 2 lata |
Instrukcja szybkiego uruchamiania PL
BLEBOX sp. z o.o.
ul. Stanisława Kunickiego 63
54-616 Wrocław
Poland
info@blebox.pl