CZUJNIK PARKOWANIA STERUJĄCY OŚWIETLENIEM LED PARKING-SENSOR/BLEBOX 7 ... 24 V DC
Symbol: PARKING-SENSOR/BLEBOX
Dostępność: Średnia ilość 11 szt.
Cena: 171.92
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PARKING-SENSOR/BLEBOX
Dostępność: Średnia ilość 11 szt.
Cena: 171.92
Czujnik parkowania PARKING-SENSOR/BLEBOX zamontowany na przeszkodzie (ścianie) informuje kierującego o odległości na jaką zbliża się do przeszkody poprzez zapalenie oświetlenia LED w określonym kolorze
Zapalenie określonego koloru przy zastosowaniu np. taśmy LED RGB zależy od odległości pojazdu od wirtualnej ściany, którą można zdefiniować w zakresie od 2 do 250 cm przed czujnikiem
Dodatkowe wyjście pozwala na włączenie opcjonalnej lampy LED, która będzie się świecić tak długo jak miejsce przed czujnikiem jest zajęte
| Zastosowanie: |
|
| Napięcie znamionowe: | 7 ... 24 V DC |
| Maksymalne łączne obciążenie: | 56 ... 192 W |
| Całkowity maksymalny prąd: | 8 A |
| Liczba wejść: | 0 |
| Liczba wyjść: | 4 |
| Typ złącza: | zaciski skręcane |
| Komunikacja bezprzewodowa: | ![]() |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Tworzywo samogasnące |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura pracy: | -20 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.06 kg |
| Wymiary: | 51 x 58 x 25 mm |
| Producent / Marka: | BleBox |
| Gwarancja: | 2 lata |
Instrukcja szybkiego uruchamiania PL
BLEBOX sp. z o.o.
ul. Stanisława Kunickiego 63
54-616 Wrocław
Poland
info@blebox.pl
