BEZPRZEWODOWY SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY ARA13-W2(868)(BLUE) DAHUA
Symbol : ARA13-W2(868)(BLUE)
Die Verfügbarkeit von : Mało 5 stk.
Preis: 373.92
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : ARA13-W2(868)(BLUE)
Die Verfügbarkeit von : Mało 5 stk.
Preis: 373.92
Zewnętrzny, sterowany bezprzewodowo sygnalizator optyczno-akustyczny przeznaczony do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i napadu
Dwukierunkowa komunikacja bezprzewodowa 868 MHz realizowana jest w oparciu o szyfrowanie AES-128
Sygnalizacja alarmu realizowana jest w dwojaki sposób: optycznie oraz akustycznie modulowanym sygnałem dźwiękowym o dużej głośności (przetwornik piezoelektryczny 110 dB)
Urządzenie zasilane jest bateryjnie (4 x CR123A) lub napięciem 12V DC
Obudowa zewnętrzna sygnalizatora wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji
Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża)
| Współpraca: | Bezprzewodowe systemy alarmowe DAHUA |
| Poziom natężenia dźwięku: | 110 dB |
| Pasmo częstotliwości pracy systemu : | 868 MHz |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym): | max. 1600 m |
| Wybrane funkcje: |
|
| Kolor: | Niebieski |
| Zasilanie: |
|
| Maksymalny pobór prądu: | 420 mA |
| Czas pracy na baterii: | 3.4 lata |
| Temperatura pracy: | -25 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.54 kg |
| Wymiary: | 200 x 200 x 53 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com