DOMOWY SYSTEM WI-FI MESH M1300(3-PACK) 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mb/s + 867 Mb/s CUDY
The Symbol : M1300(3-PACK)
The Availability Of : Small quantity 5 pcs.
Price: 478.16
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : M1300(3-PACK)
The Availability Of : Small quantity 5 pcs.
Price: 478.16
M1300(3-PACK) to zestaw Wi-Fi Mesh klasy AC1200, zaprojektowany z myślą o pełnym pokryciu domu stabilnym i szybkim sygnałem do 1.2 Gbps. Wspiera bezproblemowy roaming, VPN Server i Client oraz tryb pracy jako router, punkt dostępowy czy wzmacniacz sygnału. Dzięki technologii Cudy Mesh, 4 wewnętrznym antenom i wsparciu MU-MIMO zapewnia płynne połączenie w całym domu bez martwych stref.
| Liczba urządzeń w komplecie: | 3 szt. |
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz , |
| Typ anteny: | 4 x Antena dookólna - wbudowana |
| Standardy: | Wi-Fi 5 @ 2.4 GHz / 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | 300 Mb/s + 867 Mb/s |
| CPU: | Dwa rdzenie 880 MHz, MIPS1004Kc |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps - WAN 1 x 10/100/1000 Mbps - LAN |
| Kontrolki LED: | System, Speed/Link/Act |
| DDNS: | ![]() |
| Serwer DHCP: | ![]() |
| Aktualizacja firmware: | ![]() |
| Zabezpieczenia: | WPA/WPA2/WPA3 |
| Interfejs do zarządzania: | |
| Tryby pracy: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | max. 90 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.298 kg / szt. |
| Wymiary: | Ø 110 x 155 mm / szt. |
| Producent / Marka: | CUDY |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta EN
CUDY
Gaoxingi Industrial Park, Liuxianyi Road
A606 Baona District Shenzhen
China
sales@cudy.com
CUDY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
ul. Nowogrodzka 50/54
00-695 Warszawa
Poland
kontakt@cudy.pl
