EKSPANDER INT-IORS 8 WEJŚĆ/8 WYJŚĆ SATEL
Symbol: INT-IORS
Dostępność: Średnia ilość 13 szt.
Cena: 659.42
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: INT-IORS
Dostępność: Średnia ilość 13 szt.
Cena: 659.42
Urządzenie pozwala na rozbudowę centrali o dodatkowe 8 wejść z obsługą konfiguracji NO, NC, EOL, 2EOL oraz 8 programowalnych wyjść przekaźnikowych
INT-IORS jest przewidziany do montażu na szynie DIN 35 mm
| Współpraca: | INTEGRA |
| Liczba wejść: | 8 szt. - programowalne |
| Liczba wyjść: | 8 szt. - programowalne |
| Wyjście sabotażowe: | ![]() |
| Typ wyjść: | Przekaźnikowe |
| Obsługa konfiguracji: | NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC |
| Prąd przełączany przez przekaźnik: | max. 16 A |
| Napięcie przełączane przez przekaźnik: | max. 250 V AC |
| Maksymalny pobór prądu: | 285 mA |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.3 kg |
| Wymiary: | 122 x 92 x 58 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl
