GNIAZDO NATYNKOWE PODWÓJNE AQUANT-G2/V1/EPN 230 V AC 16 A IP65 Elektro-Plast
Symbol: AQUANT-G2/V1/EPN
Dostępność: Mała ilość 6 szt.
Cena: 87.85
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AQUANT-G2/V1/EPN
Dostępność: Mała ilość 6 szt.
Cena: 87.85
Natynkowe gniazdo hermetyczne z uziemieniem i przesłoną torów prądowych
Produkt spełnia klasę szczelności IP65
Osprzęt przeznaczony do montażu na zewnątrz oraz w miejscach o podwyższonej wilgotności
| Napięcie znamionowe: | 230 V AC |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ gniazda: | 2 x CEE 7/5, Natynkowe |
| Przesłona ochronna: | ![]() |
| Montaż: | Wkręty montażowe |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Klasa odporności mechanicznej: | IK07 |
| Wybrane cechy: |
|
| Kolor: | Szary RAL7035 |
| Waga: | 0.27 kg |
| Wymiary: | 153 x 81 x 56 mm |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast |
| Gwarancja: | 2 lata |
WAGO ELWAG sp. z o.o.
ul. Piękna 58A
50-506 Wrocław
Poland
info@wago.com
