GNIAZDO POJEDYNCZE LE-753119 Valena Life 230 V 16 A (Schuko) IP44 LEGRAND
Symbol: LE-753119
Dostępność: Średnia ilość 15 szt.
Cena: 45.35
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LE-753119
Dostępność: Średnia ilość 15 szt.
Cena: 45.35
Gniazdo pojedyncze LE-753119 dedykowane do współpracy z ramkami serii Valena Life
| Napięcie znamionowe: | 230 V / 50 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Zaciski kablowe: | automatyczne zaciski sprężynowe |
| Typ gniazda: | CEE 7/3 (Schuko) |
| Przesłona ochronna: | ![]() |
| Zastosowanie: | Seria produktów Valena Life |
| Montaż: | Montaż za pomocą pazurków lub wkrętów |
| Wybrane cechy: |
|
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0.085 kg |
| Wymiary: | 78 x 78 x 50 mm |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
