GNIAZDO NATYNKOWE PODWÓJNE HERMES/0322-09/EPN 250 V AC 16 A IP44 Elektro-Plast
Symbol : HERMES/0322-09/EPN
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 51 stk.
Preis: 36.41
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : HERMES/0322-09/EPN
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 51 stk.
Preis: 36.41
Natynkowe, podwójne gniazdo bryzgoszczelne HERMES/0322-09/EPN
Produkt spełnia klasę szczelności IP44
Nadaje się do montażu zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz
| Napięcie znamionowe: | 250 V AC |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ gniazda: | 2 x CEE 7/5, Natynkowe |
| Przesłona ochronna: | ![]() |
| Montaż: | Wkręty montażowe |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Klasa odporności mechanicznej: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0.18 kg |
| Wymiary: | 130 x 75 x 48 mm |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Gwarancja: | 5 lat |
WAGO ELWAG sp. z o.o.
ul. Piękna 58A
50-506 Wrocław
Poland
info@wago.com

