GNIAZDO KĄTOWE LE-50108 230 V 16 A LEGRAND
Symbol : LE-50108
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 34 stk.
Preis: 32.08
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : LE-50108
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 34 stk.
Preis: 32.08
Wysokiej jakości gniazdo z praktycznym pierścieniem ułatwiającym wyjęcie wtyczki
| Napięcie znamionowe: | 230 V / 50 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Przewód elektryczny: | max. 3 x 2.5 mm² |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ gniazda: | CEE 7/5 |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0.038 kg |
| Wymiary: | Ø 43 x 84 mm |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
