GNIAZDO PODWÓJNE DGZ2MZ.01/11-SIMON54 250 V 16 A
Symbol: DGZ2MZ.01/11-SIMON54
Dostępność: Średnia ilość 13 szt.
Cena: 38.64
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DGZ2MZ.01/11-SIMON54
Dostępność: Średnia ilość 13 szt.
Cena: 38.64
Gniazdo podwójne DGZ2MZ.01/11-SIMON54 dedykowane do współpracy z ramkami serii Simon 54 Premium
| Napięcie znamionowe: | 250 V AC |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ gniazda: | 2 x CEE 7/5 |
| Przesłona ochronna: | ![]() |
| Zastosowanie: | Podtynkowe, Seria produktów Simon 54, do ramek Premium |
| Montaż: | Montaż za pomocą pazurków lub wkrętów |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne bezhalogenowe, PC |
| Kolor: | Biały (RAL 9003) |
| Waga: | 0.078 kg |
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | KONTAKT Simon |
| Gwarancja: | 6 lat |
Karta katalogowa producenta PL
KONTAKT - SIMON S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice
Poland
info@kontakt-simon.com.pl
