GNIAZDO NATYNKOWE POJEDYNCZE LE-782375 FORIX 230 V 16 A IP44 LEGRAND
The Symbol : LE-782375
The Availability Of : Large quantity 27 pcs.
Price: 33.86
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : LE-782375
The Availability Of : Large quantity 27 pcs.
Price: 33.86
Natynkowe gniazdo bryzgoszczelne LE-782375 z przesłoną styków
Produkt spełnia klasę szczelności IP44
Osprzęt przeznaczony do pomieszczeń w których wymagany jest podwyższony stopień ochrony sprzętu na wnikanie wody i uszkodzenia mechaniczne. Może być również stosowany na zewnątrz budynku
| Napięcie znamionowe: | 230 V / 50 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Przewód elektryczny: | max. 3 x 2.5 mm² |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ gniazda: | CEE 7/5, Natynkowe |
| Przesłona ochronna: | ![]() |
| Montaż: | Wkręty montażowe |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Klasa odporności mechanicznej: | IK07 |
| Wybrane cechy: | Seria produktów Forix |
| Kolor: | Biały - RAL9003 |
| Waga: | 0.114 kg |
| Wymiary: | 69 x 69 x 54 mm |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
