GNIAZDO PODWÓJNE LE-764542 Niloe 230 V 16 A LEGRAND
Symbol : LE-764542
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 40 stk.
Preis: 28.67
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : LE-764542
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 40 stk.
Preis: 28.67
Gniazdo podwójne LE-764542 dedykowane do współpracy z ramkami serii Niloe
| Napięcie znamionowe: | 230 V / 50 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ gniazda: | 2 x CEE 7/5 |
| Przesłona ochronna: | ![]() |
| Zastosowanie: | Seria produktów Niloe |
| Montaż: | Montaż za pomocą pazurków lub wkrętów |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0.070 |
| Wymiary: | 85 x 76 x 40 mm |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
