GNIAZDO POJEDYNCZE DATA Z RAMKĄ SANTRA/4142-10/EPN 230 V 16 A Elektro-Plast
Symbol: SANTRA/4142-10/EPN
Dostępność: Średnia ilość 12 szt.
Cena: 22.69
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SANTRA/4142-10/EPN
Dostępność: Średnia ilość 12 szt.
Cena: 22.69
Gniazdo pojedyncze DATA z ramką SANTRA/4142-10/EPN dedykowane do współpracy z ramkami serii Santra
| Napięcie znamionowe: | 230 V / 50 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ gniazda: | CEE 7/5 |
| Przesłona ochronna: | ![]() |
| Zastosowanie: | Seria produktów Santra |
| Montaż: | Montaż za pomocą pazurków lub wkrętów |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne (ABS) |
| Kolor: | Czerwony + Biały |
| Waga: | 0.098 kg |
| Wymiary: | 90 x 90 x 42 mm |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Gwarancja: | 7 lat |
WAGO ELWAG sp. z o.o.
ul. Piękna 58A
50-506 Wrocław
Poland
info@wago.com
