GNIAZDO KĄTOWE LE-50109 230 V 16 A LEGRAND
Symbol : LE-50109
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 41 stk.
Preis: 21.42
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : LE-50109
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 41 stk.
Preis: 21.42
Kątowe gniazdo LE-50109 bez przewodu
Dołączony uchwyt pozwala zamocować gniazdo na ścianie lub meblu
| Napięcie znamionowe: | 230 V / 50 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Przewód elektryczny: | max. 3 x 1.5 mm² |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ gniazda: | CEE 7/5 |
| Kolor: | Biały / Szary |
| Waga: | 0.064 kg |
| Wymiary: | 52 x 40 x 79 mm |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
