GNIAZDO PROSTE LE-50102 230 V 16 A LEGRAND
The Symbol : LE-50102
The Availability Of : Large quantity 35 pcs.
Price: 24.43
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : LE-50102
The Availability Of : Large quantity 35 pcs.
Price: 24.43
Plastikowe gniazdo proste
| Napięcie znamionowe: | 230 V / 50 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Przewód elektryczny: | max. 3 x 1.5 mm² |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ gniazda: | CEE 7/5 |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0.038 kg |
| Wymiary: | Ø 48 x 60 mm |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
