GNIAZDO NATYNKOWE POJEDYNCZE BERG/3733-00/EPN 250 V 16 A Elektro-Plast
Symbol: BERG/3733-00/EPN
Dostępność: Średnia ilość 23 szt.
Cena: 16.79
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BERG/3733-00/EPN
Dostępność: Średnia ilość 23 szt.
Cena: 16.79
Gniazdo natynkowe, pojedyncze z uziemieniem serii BERG
| Napięcie znamionowe: | 250 V / 50 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ gniazda: | 1 x CEE 7/5, Natynkowe |
| Przesłona ochronna: | ![]() |
| Zastosowanie: | Seria produktów Berg |
| Montaż: | Montaż za pomocą wkrętów |
| Wybrane cechy: | Zgodność z PN-EN-60669-1:2006 |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne (PA) |
| Kolor: | Biały - RAL9003 |
| Waga: | 0.06 kg |
| Wymiary: | 62 x 62 x 36 mm |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Gwarancja: | 5 lat |
WAGO ELWAG sp. z o.o.
ul. Piękna 58A
50-506 Wrocław
Poland
info@wago.com

