GNIAZDO POJEDYNCZE GN-230-1P/LS System 45
Symbol: GN-230-1P/LS
Dostępność: Mała ilość 5 szt.
Cena: 23.63
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GN-230-1P/LS
Dostępność: Mała ilość 5 szt.
Cena: 23.63
Gniazdo elektryczne w standardzie 45 x 45 mm
| Zastosowanie: | System 45 |
| Napięcie znamionowe: | 230 V / 50 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ gniazda: | CEE 7/5 |
| Przesłona ochronna: | ![]() |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0.039 kg |
| Wymiary: | 45 x 45 x 36 mm |
| Producent / Marka: | STASINSKI / JAVEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl

