GNIAZDO PODWÓJNE LE-753190 Valena Life 230 V 16 A LEGRAND
Symbol: LE-753190
Dostępność: Duża ilość 33 szt.
Cena: 50.16
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LE-753190
Dostępność: Duża ilość 33 szt.
Cena: 50.16
Gniazdo podwójne LE-753190 dedykowane do współpracy z ramkami serii Valena Life
| Napięcie znamionowe: | 230 V / 50 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Zaciski kablowe: | automatyczne zaciski sprężynowe |
| Typ gniazda: | 2 x CEE 7/5 |
| Przesłona ochronna: | ![]() |
| Zastosowanie: | Seria produktów Valena Life |
| Montaż: | Montaż za pomocą pazurków lub wkrętów |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0.072 |
| Wymiary: | 75 x 85 x 51 mm |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
