SWITCH PFS3008-8GT-L-V2 8-PORTOWY DAHUA
Symbol : PFS3008-8GT-L-V2
Die Verfügbarkeit von : Średnia dostępność 16 stk.
Preis: 96.86
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : PFS3008-8GT-L-V2
Die Verfügbarkeit von : Średnia dostępność 16 stk.
Preis: 96.86
Urządzenie znajduje szerokie zastosowanie w małych sieciach komputerowych, sieciach osiedlowych
| Porty LAN: | 8 x RJ45 |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Power, Link/Act |
| Szybkość transmisji: | 10 / 100 / 1000 Mb/s, 8 Portów LAN |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE |
| Zasilanie: | 5 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Obudowa: | Plastikowa, Desktop |
| Waga: | 0.1 kg |
| Wymiary: | 133 x 63 x 24 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta EN
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
