SWITCH SG1008-EUR 8-PORTOWY DAHUA
Symbol: SG1008-EUR
Dostępność: Średnia ilość 11 szt.
Cena: 93.48
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SG1008-EUR
Dostępność: Średnia ilość 11 szt.
Cena: 93.48
Switch SG1008-EUR został zaprojektowany dla dużych strumieni danych wideo w sieciach monitoringu CCTV IP
Dedykowany do pracy ciągłej 24/7
| Porty LAN: | 8 x RJ45 |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: |
|
| Szybkość transmisji: | 10 / 100 / 1000 Mb/s : 8 Portów LAN |
| Wydajność przełączania: | 16 Gbps |
| Szybkość przekierowań pakietów: | 11.904 Mpps |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Domyślny adres IP: | ![]() |
| Domyślny login / hasło administratora: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Zabezpieczenia: |
|
| Obudowa: | Desktop, Metalowa |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | 5 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | max. 3.0 W |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 45 °C |
| wilgotność względna: | 5 % ... 95 % |
| Waga: | 0.17 kg |
| Wymiary: | 133.5 mm x 56 mm x 22 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
