SWITCH TL-SG1005D 5-PORTOWY TP-LINK
Symbol: TL-SG1005D
Dostępność: Mała ilość 10 szt.
Cena: 80.64
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TL-SG1005D
Dostępność: Mała ilość 10 szt.
Cena: 80.64
Urządzenie znajduje szerokie zastosowanie w małych sieciach komputerowych, sieciach osiedlowych
| Porty LAN: | 5 x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Power, Link/Act |
| Szybkość transmisji: | 10 / 100 / 1000 Mb/s - Gigabit Ethernet |
| Tablica adresów MAC: | 1 k |
| Certyfikaty: | FCC, CE |
| Zasilanie: | 5 V DC / 600 mA (zasilacz w komplecie) |
| Waga: | 0.19 kg |
| Wymiary: | 165 x 108 x 30 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 5 lat |
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
