SWITCH POE CS4010-8ET2GT-60 8-PORTOWY DAHUA
Symbol : CS4010-8ET2GT-60
Die Verfügbarkeit von : Średnia dostępność 14 stk.
Preis: 250.77
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : CS4010-8ET2GT-60
Die Verfügbarkeit von : Średnia dostępność 14 stk.
Preis: 250.77
CS4010-8ET2GT-60 to 10-portowy switch z 8 portami PoE i 2 gigabitowymi uplinkami, zaprojektowany do prostego wdrożenia w małych i średnich sieciach monitoringu. Oferuje budżet PoE 60 W z obsługą Hi-PoE na jednym porcie, PoE Watchdog, Long Distance PoE oraz możliwość szybkiego przełączenia między trybem zarządzalnym a niezarządzalnym poprzez DIP switch — ułatwia to instalację i serwis. Zarządzanie lokalne przez web i w chmurze za pomocą aplikacji DoLynk, metalowa obudowa oraz zabezpieczenia przeciwprzepięciowe zwiększają niezawodność działania w instalacjach CCTV i małych sieciach.
| Porty LAN: |
|
| Szybkość transmisji: |
|
| Maksymalna moc wyjściowa: |
|
| Maksymalna sumaryczna moc: | 60 W |
| Tablica adresów MAC: | 8k |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Tryby pracy: | Extend On : 250 m, 10 Mb/s @ UTP kat. 5e, 6 |
| Diody LED: | Power, System, PoE, Link/Act |
| Wybrane cechy: |
|
| Zabezpieczenia: |
|
| Obudowa: | Desktop, Metalowa |
| Zasilanie: | 53 V DC / 1.22 A (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | max. 63 W |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.36 kg |
| Wymiary: | 184.6 x 103.3 x 27.0 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta EN
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
