SWITCH POE CS4220-16GT-240 16-PORTOWY SFP DAHUA
Symbol : CS4220-16GT-240
Die Verfügbarkeit von : Mało 5 stk.
Preis: 1248.45
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : CS4220-16GT-240
Die Verfügbarkeit von : Mało 5 stk.
Preis: 1248.45
Dzięki niezawodności i zapewnieniu wysokiej jakości transmisji, 16-portowy przełącznik PoE CS4220-16GT-240 10/100/1000 Mb/s typu desktop stanowi idealne rozwiązanie do rozbudowy domowej lub biurowej sieci
16 portów obsługuje funkcję Power over Ethernet (PoE)
Switch jest zarządzalny poprzez www oraz przez chmurę (aplikacja DoLynk Care)
Uwaga! Port SFP wymaga dokupienia modułu SFP, który jest dostępny w naszej ofercie
| Porty LAN: |
|
| Zarządzanie: | ![]() |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.110 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Diody LED: | Link, PoE, Power, System, 50 % PoE, 80 % PoE, 100 % PoE |
| Szybkość transmisji: |
|
| Maksymalna moc wyjściowa: |
|
| Maksymalna sumaryczna moc: | 240 W |
| Tablica adresów MAC: | 8k |
| Tryby pracy: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE |
| Zabezpieczenia: |
|
| Obudowa: | Metalowa |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V AC @ 47 ... 63 Hz |
| Pobór mocy: | max. 265 W |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 2.41 kg |
| Wymiary: | 440 x 220 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 5 lat |
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
