SWITCH POE / EXTENDER SPT-POE/3-POE-DIN 4-PORTOWY DELTA NETWORK
Symbol: SPT-POE/3-POE-DIN
Dostępność: Duża ilość 27 szt.
Cena: 51.48
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SPT-POE/3-POE-DIN
Dostępność: Duża ilość 27 szt.
Cena: 51.48
Switch SPT-POE/3-POE-DIN może być zasilany z wykorzystaniem portu Uplink z zasilacza PoE 802.3af/at/bt
Porty LAN 2 ... LAN 4 pozwalają na zasilenie przyłączonych urządzeń za pośrednictwem POE 802.3af/at
Port LAN 1 pełni funkcję portu Uplink oraz wejścia zasilania POE 802.3af/at
| Porty LAN: |
|
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Link/Act |
| Szybkość transmisji: |
|
| Maksymalna moc wyjściowa: | 30 W @ port PoE |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 30 W |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Plastikowa, Desktop / Szyna DIN TS-35 |
| Zasilanie: | 48 ... 56 V DC - Hi-PoE (802.3af/at/bt) @ LAN 1 |
| Temperatura pracy: | -35 °C ... 80 °C |
| Waga: | 0.06 kg |
| Wymiary: | 87 x 55 x 23 mm |
| Producent / Marka: | DELTA NETWORK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
