SWITCH POE / EXTENDER SPT-POE/4-POE-OUTDOOR-E 5-PORTOWY DELTA NETWORK
Symbol: SPT-POE/4-POE-OUTDOOR-E
Dostępność: Duża ilość 55 szt.
Cena: 43.52
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SPT-POE/4-POE-OUTDOOR-E
Dostępność: Duża ilość 55 szt.
Cena: 43.52
Urządzenie SPT-POE/4-POE-OUTDOOR-E to 5-portowy switch/extender PoE przeznaczony do zastosowań zewnętrznych, który wydłuża zasilanie i transmisję IP. Jest zasilany przez port Uplink z zasilacza PoE 802.3af/at/bt, a 4 porty wyjściowe zapewniają zasilanie PoE dla podłączonych urządzeń.
| Porty LAN: |
|
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Link/Act |
| Szybkość transmisji: |
|
| Maksymalna moc wyjściowa: | 30 W @ LAN 2 ... LAN 4 60 W @ LAN 1 |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 90 W |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Plastikowa - Naścienna, wisząca |
| Zasilanie: | 48 ... 56 V DC - Hi-PoE (802.3af/at/bt) |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.125 kg |
| Wymiary: | 129 x 90 x 31 mm |
| Producent / Marka: | DELTA NETWORK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
