SWITCH POE / EXTENDER SPT-POE/3G-POE-OUTDOOR-E 4-PORTOWY DELTA NETWORK
Symbol: SPT-POE/3G-POE-OUTDOOR-E
Dostępność: Duża ilość 54 szt.
Cena: 50.13
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SPT-POE/3G-POE-OUTDOOR-E
Dostępność: Duża ilość 54 szt.
Cena: 50.13
Urządzenie SPT-POE/3G-POE-OUTDOOR-E to 4-portowy gigabitowy switch/extender PoE przeznaczony do zastosowań zewnętrznych, który wydłuża zasilanie i transmisję IP. Jest zasilany przez port Uplink z zasilacza o standardzie PoE 802.3af/at, a 3 porty wyjściowe zapewniają zasilanie PoE dla podłączonych urządzeń.
| Porty LAN: |
|
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Link/Act |
| Szybkość transmisji: |
|
| Maksymalna moc wyjściowa: | 30 W @ Porty LAN1 ... LAN3 |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 30 W |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Plastikowa - Naścienna, wisząca |
| Zasilanie: | 48 ... 56 V DC - PoE (802.3af/at) |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.13 kg |
| Wymiary: | 129 x 90 x 31 mm |
| Producent / Marka: | DELTA NETWORK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
