SWITCH SF108C 8-PORTOWY IMOU
The Symbol : SF108C
The Availability Of : Small quantity 7 pcs.
Price: 49.67
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : SF108C
The Availability Of : Small quantity 7 pcs.
Price: 49.67
Urządzenie znajduje szerokie zastosowanie w małych sieciach komputerowych, sieciach osiedlowych
| Porty LAN: | 8 x RJ45 |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Power, Link/Act |
| Szybkość transmisji: | 10 / 100 Mb/s, 8 Portów LAN |
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE, FCC |
| Obudowa: | Plastikowa, Desktop |
| Zasilanie: | 5 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | max. 1.2 W |
| Waga: | 0.086 kg |
| Wymiary: | 132 x 61 x 21 mm |
| Producent / Marka: | IMOU |
| Gwarancja: | 2 lata |
Hangzhou Huacheng Network Technology CO., LTD.
582 Liye Road Changhe Street
310000 Hangzhou
China
+31 0628501763
Wei.Hu1@imou.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
