SWITCH TL-SG3428X 24-PORTOWY SFP TP-LINK
Symbol : TL-SG3428X
Die Verfügbarkeit von : Mało 5 stk.
Preis: 1291.92
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : TL-SG3428X
Die Verfügbarkeit von : Mało 5 stk.
Preis: 1291.92
Zarządzalny gigabitowy przełącznik 24-portowy TL-SG3428X z 4 portami Uplink 10 Gigabit Ethernet do budowy kompleksowej sieci Omada
Darmowe oprogramowanie zarządzające Omada pozwala na centralne zarządzenie siecią bezprzewodową
Urządzenie posiada 4 niezależne porty Uplink: 10GE SFP+ (światłowodowe)
Uwaga! Port SFP wymaga dokupienia modułu SFP, który jest dostępny w naszej ofercie
| Porty LAN: |
|
| Zarządzanie: | ![]() |
| Szybkość transmisji: |
|
| Jumbo Frame: | 9 kB |
| Tablica adresów MAC: | 16k |
| Wybrane cechy: |
|
| Diody LED: | Power, System, Link/Act, 1000 Mb/s Speed, 10 Gb/s Speed - Porty 25 ... 28 |
| Obudowa: | Metalowa |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 45 °C |
| Certyfikaty: | CE, FCC, RoHS |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V AC |
| Pobór mocy: | max. 23.6 W @ 110 V |
| Waga: | 2 kg |
| Wymiary: | 440 x 180 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 5 lat |
Karta katalogowa producenta PL
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
