SYGNALIZATOR WEWNĘTRZNY SPW-220-O SATEL
Symbol : SPW-220-O
Die Verfügbarkeit von : Mało 10 stk.
Preis: 111.28
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : SPW-220-O
Die Verfügbarkeit von : Mało 10 stk.
Preis: 111.28
Niewielki wewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SPW-220-O przeznaczony jest do systemów sygnalizacji włamania i napadu
Źródło światła stanowią diody LED, natomiast sygnał dźwiękowy generowany jest przy pomocy przetwornika piezoelektrycznego
Obudowa zewnętrzna sygnalizatora wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji
Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża)
| Pobór prądu: | max. 290 mA |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Wymiary: | 87 x 134 x 37 mm |
| Waga: | 0.15 kg |
| Zasilanie: | 12 V DC ± 15% (zasilanie z zewnętrznego zasilacza) |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl