SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY SPL-2030-R SATEL
Symbol: SPL-2030-R
Dostępność: Duża ilość 38 szt.
Cena: 132.59
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SPL-2030-R
Dostępność: Duża ilość 38 szt.
Cena: 132.59
Zewnętrzny sygnalizator SPL-2030 jest ekonomiczną wersję sygnalizatora SPL-2010, pozbawioną wewnętrznej blachy osłaniającej elektronikę i czujnika "przeciwpiankowego"
Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SPL-2030-R funkcję sygnalizacji realizuje w dwojaki sposób: optycznie (miganiem lampy koloru czerwonego) i akustycznie (modulowanym sygnałem dźwiękowym o dużej głośności)
Urządzenie posiada 2 wejścia sterujące - możliwość wyboru sposobu sterowania
Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża)
Obudowa zewnętrzna sygnalizatora wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji
| Poziom natężenia dźwięku: | 120 dB |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC ± 15% (zasilanie z zewnętrznego zasilacza) |
| Maksymalny pobór prądu: | 285 mA |
| Akumulator wewnętrzny: | ![]() |
| Kolor: | Czerwony |
| Temperatura pracy: | -35 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.6 kg |
| Wymiary: | 300 x 195 x 97 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl
