Switch PFS3005-5GT-V2 5-PORTOWY DAHUA
Symbol: PFS3005-5GT-V2
Dostępność: Mała ilość 10 szt.
Cena: 72.11
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PFS3005-5GT-V2
Dostępność: Mała ilość 10 szt.
Cena: 72.11
Switch PFS3005-5GT-V2 został zaprojektowany dla dużych strumieni danych wideo w sieciach monitoringu CCTV IP
Dedykowany do pracy ciągłej 24/7
| Porty LAN: | 5 x RJ45 - 10/100/1000 Base-T |
| Szybkość transmisji: | 10 / 100 / 1000 Mb/s - 5 x Port LAN |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE |
| Zasilanie: | 5 V DC / 300 mA (zasilacz w komplecie) |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 45 °C |
| Waga: | 0.09 kg |
| Wymiary: | 87 x 47 x 22 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
