AKUMULATOR 12V/17AH-EUROPOWER-EP
Symbol: 12V/17AH-EUROPOWER-E
Dostępność: Średnia ilość 19 szt.
Cena: 370.18
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12V/17AH-EUROPOWER-E
Dostępność: Średnia ilość 19 szt.
Cena: 370.18
Wysokiej jakości akumulator wykonany w technologii AGM (Absorbent Glass Mat) zapewnia niezawodność zasilania systemów podtrzymywania napięć takich jak UPS czy zasilania awaryjnego w systemach alarmowych, telewizji przemysłowej, itp.
| Pojemność akumulatora: | 17 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | max. 5.1 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Złącze: | B1 / śruba M5 |
| Żywotność akumulatora: | 6 ... 9 lat |
| Waga: | 6.1 kg |
| Wymiary: | 181 x 77 x 167 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |